O nás

Náš gymnastický spolek funguje v Klánovicích od roku 2014 a navazuje tak na spolupráci s oddílem moderní gymnastiky TJ Astra Zahradní Město, kde již řadu let vychováváme děti s kladným vztahem ke sportu pro celý život. V našich oddílech moderní gymnastiky a rope skippingu děti získají všeobecnou sportovní průpravu a zlepšují svou celkovou fyzickou zdatnost. Děti se několikrát ročně mohou zúčasnit pohárových soutěží moderní gymnastiky či rope skippingových závodů.

Pravidelně pořádáme také letní soustředění a účastníme se vícedenních kempů a workshopů, kde získáváme nové dovednosti od českých i zahraničních trenérů. Astra Klánovice je členem organizace Czech Jump Rope - ta zastřešuje týmy a oddíly, které se v České republice věnují sportovnímu skákání přes švihadlo. Jsme členy České unie sportu prostřednictvím Pražské tělovýchovné unie, také jsme členy Českého svazu moderní gymnastiky a Českého svazu skupinové estetické gymnastiky.

Náš tým trenérů se stará o aktivní sportovní vyžití vašich dětí. Najdete u nás přátelský kolektiv a příjemnou atmosféru i novou partu přátel a kamarádů. Neváhejte a navštivte nás!

Základní informace o sportech, kterým se věnujeme

Moderní gymnastika

Estetická skupinová gymnastika

Rope skipping