Aktuality

Zahajujeme přihlašování do oddílu moderní gymnastiky a do oddílu rope skippingu na školní rok 2019/20. Přihlášku vyplňují nové děti i děti, které navštěvovaly naše oddíly v loňském roce. Nově jsou přihlášky k dispozici v elektronické formě na webu:

Závodní sezóna oddílu rope skippingu Astry Klánovice je za námi a než se pustíme do té další, chceme se podělit o radost z úspěchů, kterých jsme letos dosáhli. Přestože druhá půlka školního roku byla akcemi doslova nabitá, dařilo se nám podávat špičkové výkony až do konce.

Oddíl moderní gymnastiky se v sobotu 13. 4. 2019 zúčastnil pohárové soutěže v estetické skupinové gymnastice pořádané oddílem TJ Gumárny Zubří. Děti zde s velkým nasazením předvedly zbrusu nové sestavy skupinové estetické gymnastiky, a to i přes velkou nemocnost, která nás sužovala v posledním týdnu před soutěží. Fotografie ze závodu si můžete...

Letní soustředění Astry Klánovice se koná v klánovické sportovní hale v těchto termínech:

Skokanky Astry Klánovice zahájily rok 2019 několika úspěchy na rope skippingových soutěžích. Velmi se nám dařilo na závodech v Bratislavě, odkud jsme si přivezli 24 medailí za single i týmové rychlostní disciplíny a také za jednu za single freestyle.

Astra Klánovice se spolu s týmem Rebels O.K. a Anežkou Bočkovou stala zakládajícím členem nové zastřešující organizace Czech Jump Rope.

Cílem této organizace je sdružovat skokany, týmy a oddíly, podporovat rozvoj jump rope sportu, pořádat školení, workshopy a soutěže a zlepšovat podmínky pro sportovní skákání přes švihadlo.

Těšíme se, že se členy...

V sobotu 1. 12. 2018 v Klánovické sportovní hale pořádáme první ročník závodu společných skladeb, dvojic a trojic s oficiálním zahájením ve 14 30 hod.

Astra Klánovice pořádá 9. prosince předvánoční rope skippingovou soutěž. Přijďte si s námi zaskákat :)
Více informací najdete v přiložené pozvánce nebo nás kontaktujte e-mailem na petra@jerabkova.com.