Aktuality

Již šestý ročník tradiční předvánoční rope skippingové soutěže Klánovice Chrimtmas Jump se konal 9. 12. ve Sportovní hale starosty Hanzala. Osm týmů z celé České republiky s celkem 140 závodníky se utkalo o medaile v rychlostních i freestylových disciplínách.

Letos poprvé se závodní týmy ropeskippingového oddílu Astry Klánovice vydaly na třídenní podzimní soustředění do Železného Brodu, kde jsme se intenzivně věnovali závodní přírpavě, ale také si užívali výlety do přírody a společnou zábavu.

Všichni jsme s společný čas užili, vyzkoušeli jsme si nejrůznější nové dovendosti, včetně lekce aerobicu vedené...

V neděli 5. 11. 2023 proběhla v Jirench již třetí Reprezentační soutěž svazu Czech Jump Rope. Tato soutěž je určená závodníkům, kteří uvažují o přihlášení do nominace na Mistrovství Evropy 2024, příp. další mezinárodní soutěže. Pravidelně se zde setkávají nejlepší skokaní z celé republiky, často reprezentanti z minulých ročníků Mistrovsví Evropy a...

Poslední rope skippingovou soutěží letošní sezony byl Přerovský Master Cup, kde se utkaly nejlepší týmy české rope skippingové scény, zejména s výhledem na přihlášení do reprezentačního týmu ČR pro Mistrovství Evropvy v příštím roce.

Se skladbami skupinové estetické gymnastiky jsme navštívili 7.5. Třebíč, kde na Přeboru Čech naše nejmladší děvčata vybojovala stříbrné medaile, starší zlaté medaile a nejstarší stříbrné medaile.

Letošní závodní sezónu moderní gymnastiky KPMG jsme zahájili 1.4. v Jablonci nad Nisou, následoval závod 16.4. v Hradci Králové, 30.4. v Mariánských Lázních, 21.5. v Praze na Zeleném Pruhu. Dále nás čeká závod 17.6. v Dolních Břežanech a 18.6. v Praze Hodkovičkách.

Závodní tým rope skippingového oddílu Astry Klánovice se v neděli 21.5.2023 opět zúčastnil Mistrovství ČR. Téměř 100 závodníků z celé České republiky předvedlo velmi vyrovnané výkony a bylo opravdu náročné se mezi nimi prosadit. Přesto se nám podařilo vybojovat několik medailových umístění ve speedových i freestylových disciplínách, a to ve všech...

Mladší závodníci Astry Klánovice se o víkendu 13. - 14. 5. 2023 zúčastnili v Praze soutěže Mini Cup a následně jednodenního workshopu. Opět jsme se mohli radovat ze zasloužených medailových úspěchů a samozřejmě z nově získaných dovedností.