Aktuality

12. prosince proběhy v Klánovicích tradiční předvánoční rope skippingové závody pro začínající a mírně pokročilé skokany. Navzdory přetrvávajícím mimořádným opatřením se nám podařilo sejít se v hezkém počtu s dalšími dvěma oddíly a užít si společně den plný závodění.

Závodní tým rope skippingového oddílu Astry Klánovice se 7. listopadu 2021 zúčastnil mezinárodních závodů Rebelstyle Competition v Černošicích. Děvčata opět ukázala skvělou formu ve speedových disciplínách, kde se nám podařilo v obrovské konkurenci obsadit dvakrát medailové pozice - v týmových disciplínách Double Dutch Speed Sprint a Single...

Astra Klánovice zve všechny oddíly a týmy na svou tradiční předvánoční soutěž Klánovice Christmas Jump, která se letos bude konat 12. prosince - opět ve Sportovní hale starosty Hanzala v Praze - Klánovicích.

Nábor dětí do oddílů moderní gymnastiky a rope skippingu bude probíhat ve středu 1. září a ve čtvrtek 2. září vždy od 17 hodin v klánovické sportovní hale.

Zahajujeme přihlašování do oddílu moderní gymnastiky a do oddílu rope skippingu na školní rok 2021/22. Přihlášku vyplňují nové děti i děti, které navštěvovaly naše oddíly v loňském roce. Přihlášky jsou k dispozici na webu: