Aktuality

Předposledním závodem letošní sezony byl v sobotu 25.5.2024 Mini Cup pořádaný oddílem Jumpcroo na Praze 6. Soutěž je určena spíše začínajícím a mírně pokročilým skokanům, i když letos také v kategorii Open mohly soutěžit i zkušenější skokanky.

Opět jsme se letos zúčastnili naší oblíbené jarní akce - dvoudenního jump rope workshopu v Praze. Pod vedením nejlepších českých lektorů - aktivních skokanů, závodníků a reprezentantů - jsme se učili nové ropeskippingové dovednosti, seznamovali se se skokany s dalších týmů, hráli hry i tančili.

Víkend plný akce jsme si užili naplno a už se těšíme,...

Již šestý ročník tradiční předvánoční rope skippingové soutěže Klánovice Chrimtmas Jump se konal 9. 12. ve Sportovní hale starosty Hanzala. Osm týmů z celé České republiky s celkem 140 závodníky se utkalo o medaile v rychlostních i freestylových disciplínách.

Letos poprvé se závodní týmy ropeskippingového oddílu Astry Klánovice vydaly na třídenní podzimní soustředění do Železného Brodu, kde jsme se intenzivně věnovali závodní přírpavě, ale také si užívali výlety do přírody a společnou zábavu.

Všichni jsme s společný čas užili, vyzkoušeli jsme si nejrůznější nové dovendosti, včetně lekce aerobicu vedené...

V neděli 5. 11. 2023 proběhla v Jirench již třetí Reprezentační soutěž svazu Czech Jump Rope. Tato soutěž je určená závodníkům, kteří uvažují o přihlášení do nominace na Mistrovství Evropy 2024, příp. další mezinárodní soutěže. Pravidelně se zde setkávají nejlepší skokaní z celé republiky, často reprezentanti z minulých ročníků Mistrovsví Evropy a...

Poslední rope skippingovou soutěží letošní sezony byl Přerovský Master Cup, kde se utkaly nejlepší týmy české rope skippingové scény, zejména s výhledem na přihlášení do reprezentačního týmu ČR pro Mistrovství Evropvy v příštím roce.

Se skladbami skupinové estetické gymnastiky jsme navštívili 7.5. Třebíč, kde na Přeboru Čech naše nejmladší děvčata vybojovala stříbrné medaile, starší zlaté medaile a nejstarší stříbrné medaile.