Aktuality

Devátého dubna jsme se v malé skupince závodníků zúčastnili závodů Mamut Cup v Přerově. Naše pětičlenná výprava vybojovala šest medailí - v rychlostních i freestylových disciplínách. Několikrát se podařilo překonat osobní rekord a protože pro některá děvčata to byla úplně první účast na velkých závodech, máme obrovskou radost, že se ji podařilo...

Závodní tým rope skippingového oddílu Astry opět slavil medailové úspěchy, tentokrát na celorepublikové Reprezentační soutěži Czech Jump Rope, která je určena především závodníkům usiliujícím o nominaci na mezinárodní soutěže.

12. prosince proběhy v Klánovicích tradiční předvánoční rope skippingové závody pro začínající a mírně pokročilé skokany. Navzdory přetrvávajícím mimořádným opatřením se nám podařilo sejít se v hezkém počtu s dalšími dvěma oddíly a užít si společně den plný závodění.

Závodní tým rope skippingového oddílu Astry Klánovice se 7. listopadu 2021 zúčastnil mezinárodních závodů Rebelstyle Competition v Černošicích. Děvčata opět ukázala skvělou formu ve speedových disciplínách, kde se nám podařilo v obrovské konkurenci obsadit dvakrát medailové pozice - v týmových disciplínách Double Dutch Speed Sprint a Single...

Astra Klánovice zve všechny oddíly a týmy na svou tradiční předvánoční soutěž Klánovice Christmas Jump, která se letos bude konat 12. prosince - opět ve Sportovní hale starosty Hanzala v Praze - Klánovicích.

Nábor dětí do oddílů moderní gymnastiky a rope skippingu bude probíhat ve středu 1. září a ve čtvrtek 2. září vždy od 17 hodin v klánovické sportovní hale.

Zahajujeme přihlašování do oddílu moderní gymnastiky a do oddílu rope skippingu na školní rok 2021/22. Přihlášku vyplňují nové děti i děti, které navštěvovaly naše oddíly v loňském roce. Přihlášky jsou k dispozici na webu: