Aktuality

Skokanky Astry Klánovice zahájily rok 2019 několika úspěchy na rope skippingových soutěžích. Velmi se nám dařilo na závodech v Bratislavě, odkud jsme si přivezli 24 medailí za single i týmové rychlostní disciplíny a také za jednu za single freestyle.

Astra Klánovice se spolu s týmem Rebels O.K. a Anežkou Bočkovou stala zakládajícím členem nové zastřešující organizace Czech Jump Rope.

Cílem této organizace je sdružovat skokany, týmy a oddíly, podporovat rozvoj jump rope sportu, pořádat školení, workshopy a soutěže a zlepšovat podmínky pro sportovní skákání přes švihadlo.

Těšíme se, že se členy...

V sobotu 1. 12. 2018 v Klánovické sportovní hale pořádáme první ročník závodu společných skladeb, dvojic a trojic s oficiálním zahájením ve 14 30 hod.

Astra Klánovice pořádá 9. prosince předvánoční rope skippingovou soutěž. Přijďte si s námi zaskákat :)
Více informací najdete v přiložené pozvánce nebo nás kontaktujte e-mailem na petra@jerabkova.com.

Tréninky moderní gymnastiky a rope skippingu začínají v týdnu od 10. září.

Úterní tréninky moderní gymnastiky v mateřské škole a střdeční trénink rope skippingu v tělocvičně v Besedě budou začínat až v týdnu od 24. 9., tj. spolu s ostatními školními/školkovými kroužky.

Na středeční trénink rope skippingu pro začátečníky se nově můžete hlásit přímo v...

Nábor nových členů našich oddílů moderní gymnastiky a rope skippingu bude probíhat od 11. 9. do konce září na trénincích pro začátečníky. Rozpis těchto tréninků naleznete zde.

Nejste si jistí a chcete se napřed podívat, jak naše tréninky vypadají? V rámci náboru se na trénink můžete přijít i nezávazně podívat.

Oddíl rope skippingu vystoupí se svou show na zářijovém Veletrhu kroužků, který se koná 5. 9. 2018 od 15 do 18 hodin na dvoře ZŠ Klánovice.

Zároveň budeme na veletrhu poskytovat informace o našich oddílech, o náboru nových dětí a nebude chybět ani možnost vyzkoušet si různé triky se švihadlem.

Letní soustředění proběhne formou příměstského campu a to pro oddíl moderní gymnastiku v týdnu od 20.8. do 24.8. a od 27 .8. do 31.8., pro oddíl rope skippingu od 20.8. do 24.8. Přihlásit se můžete do 30.6.2018.