Aktuality

22. 4. jsme se zúčastnili dalších mezinárodních závodů v rope skippingu - tentokrát v Černošicích, kde jsme měli možnost poměřit síly se 166 závodníky ze 6 evropských států. Byl to dlouhý a náročný den plný skvělých výkonů a inspirativních freestylových sestav. I přes obrovskou konkurenci jsme neodjeli bez medailí a to nám dělá velikou radost....

V sobotu 1. dubna se závodní tým našeho oddílu opět vydal na soutěž Mamut Cup, která se každoročně koná v Přerově. Letos proběhla i se silnou mezinárodní účastí, takže konkurence pro naše závodníky byla velká, zejména v kategorii 12-15 let.

Sedmého března 2023 proběhlo v klánovické sportovní hale naše tradiční vystoupení pro rodiče dětí z oddílů moderní gymnastiky a rope skippingu. Během hodiny se na ploše tělocvičny vystřídaly ukázky dovedností obou sportů v provedení od úplně nejmenších dětí až po ostřílené závodníky. A že se jednalo o působivou podívanou, o tom svědčily nadšené...

Tři závodnice Astry Klánovice - Bára a Zuzka Varkočkovy a Sofie Vévodová - se letos nominovaly do reprezentačního týmu České republiky na Mistrovství Evropy 2022, které se konalo na konci července v Bratislavě. Závodily v disciplínách Single Rope Double Unders Relay, Single Rope Pair Freestyle a Wheel Pair Freestyle.

Na začátku května jsme se zúčastnili rope skippingových závodů Mini Cup Liberec 2022 pro začínající a mírně pokročilé skokany. Ve velké konkurenci se našim závodnicím podařilo vybojovat 15 medailí v rychlostních i freestylových disciplínách.

Letní soustředění oddílu moderní a estetické skupinové gymnastiky se uskuteční v těchto termínech:
I. soustředění MG+ESG ve dnech 22. 8. - 26. 8. 2022
II. odpolední tréninky ESG ve dnech 29. 8. - 31. 8. 2022