Akce našich oddílů v dubnu

23.04.2019

Oddíl moderní gymnastiky se v sobotu 13. 4. 2019 zúčastnil pohárové soutěže v estetické skupinové gymnastice pořádané oddílem TJ Gumárny Zubří. Děti zde s velkým nasazením předvedly zbrusu nové sestavy skupinové estetické gymnastiky, a to i přes velkou nemocnost, která nás sužovala v posledním týdnu před soutěží. Fotografie ze závodu si můžete prohlédnout na https://astra-gymnastika.rajce.idnes.cz/ESG_Cup_Zubri_13.4.2019/

Oddíl rope skippingu se o víkendu 13. - 14. dubna zúčastnil skvělého jump rope workshopu v Praze Libni. Získali jsme spoustu nových dovedností v single rope freestyle, gymnastice a akrobacii; na řadu přišel i wheels a double dutch.

Po dvoudenním skákání byli všichni hodně unavení, ale spokojení se svými výkony a hlavně s tím, co všechno se jim podařilo zvládnout.

Na květen chystá oddíl moderní gymnastiky ve spolupráci s SK ELI Dolní Břežany  ESG Cup IV a to ve sportovní hale v Dolních Břežanech. Přijďte nás 25. května podpořit :)

Oddíl rope skippingu čekají v květnu dvě soutěže - 11. 5. Rebelstyle competition v Černošicích a 18. - 19. 5. v německé Beelitzu.

V neděli 16.6.2019 vás zveme na již pátý ročník závodu jednotlivkyň v moderní gymnastice ZPMG a KPMG - Klánovice Cup 2019. Zároveň nás v tento den čeká oddílový závod rope skippingu.