Klánovice Christmas Jump 2021

Astra Klánovice opět pořádala svou tradiční předvánoční soutěž v neděli 12. prosince ve sportovní Hale starosty Hanzala v Praze - Klánovicích.

Vlivem pokračujicích protipandemických opatření se soupeřící týmy sešly v omezeném počtu - opět jsme s radostí přivítali tým Rope Skipping Friskies z Přerova a nově také tým Jumpcroo ze Svárova.

Soutěžilo se v rychlostních disciplínách jednotlivců i týmů a také ve freestylu jednotlivců. Samozřejmě opět nechyběl náš oblíbený fun speed.

Soutěž byla určena úplným začátečníkům a skokanům mírně pokročilým. U mnoha dětí šlo o jejich úplně první závody v životě - daly do toho opravdu všechno a často v závodní atmosféře překonaly své dosavadní osobní rekordy. Odměnou jim pak bylo cinkání medailí na krku, u těch nejlepších dokonce v několika najednou.

Moc děkujeme trenérům a rodičům za podporu malých závodníků a dobrovolníkům z řad rodičů za pomoc při organizaci. Zvláštní poděkování pak patří starším děvčatům z oddílu, které se ujaly role rozhodčích - neznamená to pro ně totiž jen strávit polovinu víkendu v tělocvičně, ale také absolvování několika online i živých školení a následný trénink rozhodcovských dovedností. Nesmírně si vážíme toho, že svůj čas této činnosti věnují - bez nich by se závody v této podobě nemohly uskutečnit.

Všechny fotografie a videa ze závodu najdete v albu na webu https://photos.app.goo.gl/AZTFoEtR1F3iZLW46

Na příští soutěž mírně pokročilých skokanů v Klánovicích se budeme těšit opět za rok - 10. 12. 2022!!